HUM-ID Centraal

Bent u een planner en hebt u gedetailleerd advies nodig voor een specifiek project? U bent bouwer en wenst gedetailleerde informatie en passende referenties? U komt uit de gespecialiseerde handel en bent geïnteresseerd in onze productlijn? Bel ons en regel vandaag nog een consultatie.

Gerd Müller
CEO
Centraal Berlin
(+49) 30 683 20 41 – 70
(+49) 30 683 20 41 – 99
mueller@hum-id.com

Larissa Merscher
Senior Projektmanager
Centraal Berlin
(+49) 30 683 20 41 – 75
(+49) 30 683 20 41 – 99
merscher@hum-id.com

Franziska Wallrabe
Senior Projektmanager
Centraal Berlin
(+49) 30 683 20 41 – 76
(+49) 30 683 20 41 – 99
wallrabe@hum-id.com

Daniel Bochow
Head of Marketing
Centraal Berlin
(+49) 30 683 20 41 – 70
(+49) 171 643 73 17
bochow@hum-id.com

Thomas Doan
Computational Engineer
Centraal Berlin
(+49) 30 683 20 41 – 72
(+49) 30 683 20 41 – 99
doan@hum-id.com

Quyet Duong
Computational Engineer
Centraal Berlin
(+49) 30 683 20 41 – 74
(+49) 30 683 20 41 – 99
duong@hum-id.com

Oliwia Skomra
Customer Care
Centraal Berlin
(+49) 30 683 20 41 – 73
(+49) 30 683 20 41 – 99
skomra@hum-id.com

Gizem Yilmaz
Customer Care
Centraal Berlin
(+49) 30 683 20 41 – 74
(+49) 30 683 20 41 – 99
yilmaz@hum-id.com

HUM-ID Buitendienst

Sie möchten HUM-ID praktisch ausprobieren? Den Dachscanner in den Händen halten und das Kontrollieren von Sensoren selbst testen? Für ein konkretes Projekt suchen Sie einen HUM-ID Ansprechpartner vor Ort? Unser Außendienst berät Sie gerne ausführlich.

Duitsland

Hauke Nehls
PLZ-Gebiete: 20 – 29, 49
Gartenstr. 13
27449 Kutenholz
(+49) 4762-921122
(+49) 174-9441759
nehls@hum-id.com

Klee & Ahland GbR
Jens Klee
PLZ-Gebiete: 40-48, 50-53, 57-59
Knappmannhöhe 8
45145 Essen
(+49) 201-757073
(+49) 173 2918795
klee@hum-id.com

Klee & Ahland GbR
Claas Ahland
PLZ-Gebiete: 35, 54 – 56, 60 – 69
Knappmannhöhe 8
45145 Essen
 (+49) 201-757073
(+49) 0172 2312792
 ahland@hum-id.com

Marcus Rief
PLZ-Gebiete: 70 – 79, 87 – 89
 Talweg 74
73207 Plochingen
(+49) 7153-924324
(+49) 171 2704727
rief@hum-id.com

Christian Lehner
PLZ-Gebiete: 90, 911-913, 92-95
Seugast 100
92271 Freihung
(+49) 9646 91127
(+49) 171 9904672
lehner@hum-id.com