HUM-.ID Marketing Guide

Ta strona jest dedykowana, aby dać naszym międzynarodowym partnerom kompleksowe pojęcie o strategii sprzedaży HUM-ID. Obok krótkiego przewodnika po naszym podejściu do komunikacji znajdą tu Państwo materiały medialne wielokrotnego użytku, które można wykorzystać w międzynarodowych działaniach marketingowych.

System

HUM-ID oferuje szybki, łatwy w użyciu i niezawodny sposób utrzymania konstrukcji. Dzięki bezkablowej instalacji system można łatwo zintegrować z niemal każdym rodzajem dachu płaskiego. Dla dekarzy możliwość wykrycia przemoczonej izolacji jest raczej szansą niż problemem. Dzięki HUM-ID wykonawca może udowodnić swoją pracę i pozycjonować się wobec klienta jako innowacyjny, godny zaufania i wiarygodny partner.

Przy pomocy tych zdjęć można zilustrować system HUM-ID w działaniu. Doskonale współgrają z odważnymi nagłówkami, które przedstawiają USP systemu: Możliwość zobaczenia przez uszczelnienie i dowiedzenia się, co się dzieje. Wykorzystaj zdjęcia z warstwami tła charakterystycznymi dla danego kraju, aby odbiorcy domyślili się, gdzie zostało zrobione zdjęcie.

Sensor HUM-ID może być sercem systemu, ale aplikacja na smartfona, za pomocą której można skanować sensory, jest bardziej bezpośrednim elementem HUM-ID. </Dlatego też w każdej ilustrowanej publikacji musi być widoczny smartfon z działającą aplikacją HUM-ID. Jest to najlepszy punkt wyjścia do rozmowy handlowej, ponieważ smartfon jest urządzeniem codziennego użytku i potencjalni klienci mogą się z nim identyfikować. Poproś klienta, aby od razu pobrał aplikację i rozpoczął prezentację produktu ze swoim smartfonem podłączonym do HD EXA. Najbardziej satysfakcjonującym doświadczeniem użytkownika jest pierwsze wykrycie mokrego czujnika. Niech to będzie smartfon Twojego klienta, który przekaże odpowiednią informację zwrotną. Utkwi mu to w pamięci, bo to jego urządzenie do niego mówiło.

Klienci

Przekonaj klienta, nie tylko przedstawiając mu produkt i jego zalety w teorii, ale pokazując mu system w działaniu i powołując się na wirusowy sukces, jaki HUM-ID odniósł w Niemczech.

Nawet jeśli HUM-ID jest technologicznie “najwyższej klasy”, nie ograniczaj systemu do jego zaawansowanego technologicznie podejścia RFID. Stagnacja wody i wilgoć to codzienny problem na dachach płaskich, który prowadzi do dramatycznych i kosztownych konsekwencji. HUM-ID rozwiązuje ten problem – przede wszystkim dzięki prostemu podejściu i przystępnej cenie. Przy omawianiu ceny nigdy nie należy mówić, że HUM-ID jest czymś “na topie”. W rzeczywistości HUM-ID jest czymś, co siedzi “wewnątrz” Twojej konstrukcji. I będzie to robić przez cały okres użytkowania dachu. W rzeczywistości system radykalnie wydłuża żywotność, ponieważ uszkodzenia mogą być wykryte we wczesnym stadium. W efekcie czujniki pomagają zaoszczędzić ogromne ilości czasu i pieniędzy.

Niniejsze zdjęcia pokazują niemieckich dekarzy integrujących i obsługujących system HUM-ID.Podczas rozmów z dekarzami w Państwa kraju zdjęcia te mogą być najlepszym sposobem, aby dać Państwa potencjalnemu klientowi wyobrażenie o tym, jak działa HUM-ID i dlaczego jest to doskonały wybór.

Produkty

Niniejsze zdjęcia przedstawiają linię produktów HUM-ID. Można je wykorzystać w publikacjach dla sprzedawców, w cennikach lub jako zdjęcia detali produktów w publikacjach prasowych.

Nie powinny być stosowane na pierwszych stronach publikacji handlowych, ponieważ zdjęcia mogą wyglądać dobrze, ale nie mają mocy informowania o praktycznym zastosowaniu systemu HUM-ID.divider line_type=”No Line” custom_height=”20″]

Bardzo dobrym ujęciem jest zbliżenie czujników w rękach dekarza. Po prawej stronie przedstawiamy kilka przykładów z bardzo dużego dachu w Berlinie. Proszę jednak pamiętać, że Państwa potencjalni klienci mogą spojrzeć na tę technologię krytycznie. Najlepszym argumentem są historie sukcesów dekarzy z Twojego kraju. Sprawcie, aby Wasi pierwsi klienci mówili sami za siebie i przekonajcie nimi swoich nowych potencjalnych klientów.

The App

Aplikacja HUM-ID jest dostępna dla systemów iOS i Android. Najnowsze wydanie 2.0 zawiera zupełnie nowe funkcje, niesamowicie łatwy w użyciu interfejs i kilka istotnych ulepszeń stabilności.

Wraz z wydaniem wersji V2 możliwe jest teraz tworzenie indywidualnych siatek dachów/czujników, co znacznie ułatwia sprawdzanie dachu.

Dowiedz się więcej o nowych funkcjach na tej stronie.

Logos & Fonts

.

HUM-ID jest zastrzeżonym znakiem towarowym. Prosimy, aby zawsze dbać o tożsamość marki HUM-ID. Jej główne wartości to Prostota, Dokładność i Wiarygodność. Mówiąc o dokładności: Prosimy o używanie logo HUM-ID zgodnie z opisem. Białe logo należy stosować na kolorowym i czarnym tle, a czarne na białym i zadrukowanym papierze. Kolorowe logo powinno być stosowane tylko wtedy, gdy HUM-ID jest prezentowany jako marka (np. jako firma partnerska).

 

HUM-ID komunikuje się za pomocą dwóch kolorów podświetlenia, czerwonego i zielonego.W prezentacjach internetowych i na ilustracjach oba kolory mogą być używane do wyróżnienia określonych elementów publikacji. Kolory te odpowiadają kolorom wyjściowym oprogramowania: Zielony, dobry – oznacza suchy (korzyści), Czerwony – zły – oznacza mokry (uwaga).

HUM-ID zawsze używa BOLD i GOOD READABLE FONTS. Czcionką internetową jest Roboto. Można ją pobrać tutaj. W nagłówkach zawsze upewnij się, że używasz mniej niż sześć słów.

Flyer & booklets

.

Standardowa ulotka jest dostępna w różnych formatach. Jest ona skierowana do dekarzy i wyjaśnia system w bardzo podstawowy sposób. Nasza rozszerzona “Planermappe” w połączeniu z broszurą “Werte schützen” koncentruje się na korzyściach dla architektów i właścicieli budynków i daje praktyczną perspektywę działania systemu./vc_column_text]

Planermappe 🇩🇪.
8. Auflage

Sprache:
Deutsch
Format: Din/A 4
Seiten: 80
Druck: wrzesień 2018 r.
Zielona grupa: Planer, Architekten, Bauherren

Produktflyer 2019 🇩🇪
9. Auflage

Sprache: Deutsch
Format: Din/A Lang
Seiten: 6
Druck: Juli 2019
Zielona grupa: Alle

Planermappe 🇩🇪.
8. Auflage

Sprache:
Deutsch
Format: Din/A 4
Seiten: 80
Druck: wrzesień 2018 r.
Zielona grupa: Planer, Architekten, Bauherren

Produktflyer 2019 🇩🇪
9. Auflage

Sprache: Deutsch
Format: Din/A Lang
Seiten: 6
Druck: Juli 2019
Zielona grupa: Alle

Produktflyer 2018 🇩🇪
8. Auflage

Sprache: Deutsch
Format: Din/A 4
Seiten: 4
Druck: wrzesień 2018 r.
Zielona grupa: Alle

Produktflyer 2018 🇬🇧.
8. Auflage

Sprache: English
Format: Din/A 4
Seiten: 4
Druck: wrzesień 2018 r.
Zielona grupa: Alle

Podręczniki i dokumenty

Infoblatt zum Einbau 🇩🇪.
für Dachdecker

Sprache:
Deutsch
Format: Din/A 4
Seiten: 3
Druck: Februar 2019
Zielona grupa: Dakdekkers

Quickguide 🇬🇧
dla dekarzy

Sprache:
English
Format: Din/A 4
Seiten: 3
Druck: März 2019
Grupa Robocza: Dekarze, Facility Management

Bedienungsanleitung HD EXA 🇩🇪.
für Dachdecker

Sprache:
Deutsch
Format: Din/A 5
Seiten: 20
Druck: Sierpień 2019
Zielona grupa: Dakdekkers

Manual HD EXA 🇬🇧.
dla dekarzy

Sprache:
English
Format: Din/A 4
Seiten: 20
Druck: Sierpień 2019
Zielona Grupa: Dekarz, Facility Management

Technische Spezifikationen 🇩🇪
WD1 (Sensoren)

Sprache:
Deutsch
Format: Din/A 4
Seiten: 1
Stand: 2019
Zielona grupa: Alle

Technische Spezifikationen 🇩🇪
HDX3

Sprache:
Deutsch
Format: Din/A 4
Seiten: 1
Stand: Dezember 2016
Zielona grupa: Alle

Bedienungsanleitung 🇩🇪.
HDX3 (aktualizacja oprogramowania ’17)

Sprache:
Deutsch
Format: Din/A 4
Seiten: 10
Druck: Oktober 2017
Zielona grupa: Właściciel

Bedienungsanleitung Zusatz 🇩🇪.
HDX2/HDX3

Sprache:
Deutsch
Format: Din/A 4
Seiten: 1
Druck: Februar 2016
Zielona grupa: Właściciel

Animacja & filmy

Wszystkie animacje, które widzisz na naszej głównej stronie są w zasadzie embeddable i dlatego mogą być łatwo wyświetlane na innych stronach internetowych poprzez (zobacz następujący przykładowy kod). To samo odnosi się do naszego animated app-manual. Jeśli szukasz konkretnej animacji, po prostu pisz do nas e-mail. Filmy mogą być łatwo udostępniane, jak również.

KOD:

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/aYn-qLP7JXc” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

.

KOD:

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/7dTJWLGCrCI” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

.

KOD:

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/vSA7EQjYCOw” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

.

KOD:

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/S0runCot8II” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

.

KOD:

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/7NiA4emd90k” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

.

[pc-logout-box redirect=”/?pc_logout”]]

[pc-logout-box redirect=”/?pc_logout”]]